Четири интересни състезания от КИА до ЕВРО'2012

КИА Моторс организира едновременно четири състезания, от които можете да спечелите билети за Европейското първенство по футбол (Kia е официалният спонсор на шампионата).

В състезанието "From Kia to EURO'2012", което продължава до 27 април, се правят 2 билета всеки делничен ден за един от мачовете на руския отбор на груповата фаза на турнира. За да спечелите билет, първо трябва да съберете уникален интернет адрес от четири части, публикуван на официалните страници на Kia в социалните мрежи, и след това да отговорите правилно и навреме.

В състезанието на форума на официалния клуб на новите билети Kia Рио може да се спечели чрез активно участие в живота на клуба. 9 април стартира третия етап, задачата е да напишете интересен текст за Рио и футбола във вашия личен блог..

До 27 април конкурсът за футболни плакати "В духа на футболните победи!" - билетите ще бъдат получени от автори на произведения, признати за най-доброто жури и зрители.

От 11 април младите футболни фенове имат уникален шанс да спечелят пътуване до шампионата и да вземат топката на терена преди да започнат един от мачовете. За да направите това, трябва да запишете видео - да се представите на английски и да прочетете стихотворение за футбол, написано заедно с родителите си. Един незабравим опит очаква победителя.!