Голям шлем Москва 2009

От 13 до 19 юли се проведе световно турне по плажен волейбол в Москва, където се събраха най-силните посетители на плажове от цял ​​свят. Трябва да се отбележи, че такъв плажен волейболен фестивал не съществува дълго време. Организация на високо ниво. Четири платформи, оборудвани с малки щандове и централна платформа с капацитет 5000 души с Wi-Fi зона, големи екрани, табло за управление и т.н..

Предлагаме ви фотокон хроника на финалите, която се проведе в неделя.

1) Голям шлем турнир - от поредицата с най-много статус в света, където се събират най-добрите играчи от цял ​​свят.

2) Белите световни шампиони Игор "Базукуа" Колодински и Дмитрий "Барове" Баджир.

3) Състезанията на плажен волейбол всяка година печелят все повече фенове сред спортните фенове.

4) Този мач, третият в груповата фаза, момчетата спечелиха бразилците Бруно-Масиел.

5) Бразилците Харли и Алисън, едва тази година спечелиха три световни сцени, докато германците "скочиха" на Световното първенство, те оглавиха световната ранглиста.

6) Бразилската Харли удари топката.

7) Много фенове дойдоха от Бразилия, за да подкрепят любимите си..

8) Повече от 5 000 зрители не са просто удоволствие - пълен екстаз.

9) Бразилският волейбол също се захваща!

10) То е горещо по време на мача. Можете да излеете вода от маркуч.

11) Феновете правят вълна. Сред тях са служителите, които ремонтират перални машини в Москва.

13) Турнирът в Москва бе посетен от над 50 000 души.

14) По време на почивките публиката забавлявала такива момичета.

15) В състезанието за жени германците получиха бронз.

16) Руският дует Badger / Kolodinsky загуби по време на мача 1/8 срещу французите.

17) Прескачане на волейбол.

18) бразилецът Емануел Рего, който свири дует с Рикардо Сантос.

19) Бразилците имат 22 (!) Злато от световните обиколки в своята колекция.

20) В световната ранглиста те са стабилно в първите три за повече от една година. Играйте заедно от 2002 г. насам.

21) Въпреки факта, че Рикардо е на 34 години и Емануел е на 36 години, тяхната сила и издръжливост могат да бъдат завиждани. Москва се класира на второ място.

22) Игор Колодински супер готин скок.

23) Всъщност това са победителите в турнира - германците Бринк и Рекерман. Получете злато и възнаграждение за 43 хил. Евро.

24) Доставката на цветя в Москва доволна победителите: бразилците Рикардо и Емануел позираха с фенове.

25) Световен шампион немски Юлиус Бринк.

Източник: Live Magazine / nasya-stasy.