Русия в четвъртфиналите свежи снимки от хокей на Световната купа

Вчера руският национален отбор по време на престрелки загуби от Финландия в финалния мач на груповата фаза на Световното първенство по хокей, която се провежда в Чешката република. Срещата приключи с резултата 3: 2 в полза на финландците. В резултат на това, нашият отбор от третото място в Група B отива на четвъртфиналите - и получава в шведите. Срещата ще се състои утре, 14 май, началото на излъчването в 20:10 часа. Ако нашите момчета не ви оставят надолу, тогава в събота ще играят на полуфинала срещу победителя в САЩ - Швейцария.

продължава да е весело и шумно за нашите фенове на Световното първенство. Ще се видим в четвъртфиналите! Междувременно можете да се потопите в атмосферата на вчерашния мач, да погледнете стадиона на Chez Arena, феновете и да се насладите на светлите мигове..