17-годишната ученичка стана Мис Световната купа 2010

В Германия, в навечерието на Световното първенство в Южна Африка, се проведе конкурсът за красота "Мис Световната купа 2010". Победителят в конкурса, на който присъстваха 32 финалисти, беше 17-годишна ученичка, представляваща Аржентина.

(Общо 12 снимки)

Спонсор: Добре дошли в нашите G1 практически тестове! Ако следвате пътя към практическия тест G1, ще имате въпроси и въпроси относно пътния тест. Във всеки тестов тест за шофиране. Съществуват пет F1 G1 практически теста, плюс THREE Marathon G1 тестове. Моля, вижте раздела за често задавани въпроси за лявата част за подробности. Актуализиран за тест G1 2011!

1) Състезанието се проведе в най-големия увеселителен парк "Европа-Парк" в Германия в град Руст в южната част на страната (Баден-Вюртемберг). (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

2) Победителят в конкурса за красота беше 17-годишната немска ученичка Дженифър Шърман от германския град Мюнстер (Северен Рейн-Вестфалия) (на снимката). (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

3) Повече от 1000 красавици от много страни претендираха за заглавието на най-красивото момиче в Световната купа. (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

4) След предварителния подбор само 32 участници на възраст от 17 до 36 г. получиха билет за Rust. (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

5) Победителят в конкурса за красота е най-младият участник - 17-годишна ученичка. (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

6) Младата Шърман, блондинка с изразителни кафяви очи, пред 31 съперници във финала. (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

7) Журито се състоеше от бившия рефер на ФИФА Валтер Ешвайлер, бившият играч на германския национален отбор Пиер Литбарски, съпругата на футболиста Стефан Ефенберг Клаудия и телевизионен водещ Пиер Гейнезеттер. (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

8) Официални събития в Южна Африка на Световната купа за Мис Световната купа не се предоставят. (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

9) Състезателите отиват на модния подиум, облечен в елегантни вечерни рокли. (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

10) Заедно с короната на "Кралицата на шампионата", момичето ще получи парична награда от 5000 евро и пътуване до Египет. (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

11) 28-годишната Катерина Джанноглу от Хамбург, която представляваше Гърция, заема второ място. Третият беше 20-годишният Авалон-Шанел Вайзиг (Avalon-Chanel Weijzig) от Холандия. (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)

12) Майката на победителя е роден в Германия, а бащата е баща на Аржентина, който живее в Германия повече от 30 години. Следователно, тя реши да представи Аржентина на състезанието. "Чувствам едновременно немски и аржентински, но по време на шампионата ще се вкочаня в Аржентина", признава момичето. (AFP PHOTO / JOHANNA LEGUERRE)