Младежки олимпийски игри в Сингапур (Част 3)

В четвъртък първите младежки олимпийски игри в Сингапур се приближиха до финала. Руските спортисти спечелиха 20 златни медала, заемайки второ място в класирането на медалите. На първите - китайски спортисти. Предлагаме ви третата част от снимките от тези спортове. (Виж Част 1, Част 2)

(Общо 17 снимки)

Спонсор на пост: Безплатен компютърен софтуер може да се намери на MyFreeSoft.ru. Голям избор от програми от различни категории за всички поводи.

1. Спортистът от България Денислав Зуслеков (в червено) и Фредимил Маййо от Венецуела по време на бойна борба в категория с тегло до 57 кг на 24 август. Фредимил спечели тази битка и спечели бронзовия медал. (Sam Kang Li / АР)

2. Чилийски футболисти победиха националния отбор на Екваториална Гвинея в финал за дузпи. Резултатът беше 5: 3. (Вивек Пракаш / Ройтерс)

3. Авомо Фелисидад, атлет от Екваториална Гвинея, е във футбола след фал в мача срещу Чили. (Исей Като / Ройтерс)

4. Китайският спортист Qiu Bo скочи от 10-метрова кула. Китайците спечелиха състезанието по гмуркане от кулата, пред 67,95 пункта украински Александър Бондар. (Wong Maye-E / AP)

5. Ooi Zi Liang от Mylasia скокове от 10-метрова кула. (Wong Maye-E / AP)

6. Арина Шаропа от Беларус по време на представление с топка в състезания по ритмична гимнастика. Беларус стана собственик на сребърен медал, а руската Александра Меркулова взе златото. (Wong Maye-E / AP)

7. Аника Profitt от Намибия пуска топката по време на представянето си в състезания по ритмична гимнастика. (Wong Maye-E / AP)

8. 17-годишният Tim Pirits от Германия скочи от 10-метрова кула. (Wong Maye-E / AP)

9. Спортист от Бразилия Тиаго да Силва скочи с полюс в дъжда. (Стивън Морисън / СИП)

10. Млад атлет от Китай, Джиао Лиу по време на триумфалното му представяне. Момичето стана олимпийски шампион на Младежките игри в Сингапур, скачайки от 3-метрова кула. (Тим Чонг / Ройтерс)

11. Канада Памела Уиър по време на скок от триметров трамплин. (Wong Maye-E / AP)

12. Китайският атлет Jiao Liu, който стана олимпийски шампион на Младежките игри при скок от 3-метрова платформа, разтърсва главата си, след като се озова на повърхността на басейна. (Wong Maye-E / AP)

13. Скокът на американското дуо Lenz / Vallejo не изглежда много синхронно. (Тим Чонг / Ройтерс)

14. Хонг Цу Сян (Тайван) по време на игра на тенис на маса, която загуби от японския Коки Нива, който взе златото от Олимпиадата. (Wong Maye-E / AP)

15. Вирджиния Нямбура от Кения (вляво) и Цеинеш Ценга от Етиопия по време на състезанието на разстояние 2000 метра с препятствия. (Стивън Морисън / СИП)

16. Shayan Nazirpurdizazhi от Иран (в синьо) по време на състезанието с белгиеца Томи Никифоров в състезания по джудо. (Исей Като / Ройтерс)

17. Руснака Надежда Леонтиева в края на пет километра разстояние. В събота на младежката олимпиада в Сингапур Лентиева печели бронз на 5000 м ходене, като е пропуснала италианската Ана Клементе и китайския Мао Яншу заради падането на украинка на финалната линия. (Sam Kang Li / АР)

Източник: Спортен блог